O nas

EVA Electric

Młoda i prężnie rozwijająca się firma «EVA Electric» powstała w wyniku realizacji szeregu pomysłów dotyczących ekologicznej i elektrycznej mobilności. Szybki wzrost rynku sprzedaży samochodów elektrycznych oraz brak kompetentnych firm w kwestiach ładowania pojazdów było impulsem do powstania naszej firmy, a co za tym idzie rozwoju e-mobilności w Polsce. Wieloletnie doświadczenie naszych Partnerów o skali międzynarodowej pomaga nam stosować wyłącznie najnowsze inteligentne rozwiązania z segmentu infrastruktury ładującej.

Jesteśmy Eko

Misją naszej firmy «EVA Electric» jest promowanie transportu ekologicznego na rzecz środowiska naturalnego. Wdrażając inteligentne produkty pozwalające na proste ładowanie e-pojazdów dajemy zrozumieć, że każdy potrafi to zrobić bez żadnego wysiłku. Rozwiawszy obawy na ten temat «EVA Electric» zmienia świadomość społeczeństwa i udowadnia, że posługiwanie się transportem elektrycznym jest czymś osiągalnym i całkiem przyjaznym środowisku naturalnemu!

Masz pytania?

Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi

Nasi partnerzy

Specjaliści w «EVA Electric» codziennie dokładają wszelkich starań, żeby Twój samochód był naładowany w sposób odpowiedni za pomocą najnowszych rozwiązań w świecie e-mobilności. Zapraszamy również do śledzenia naszych sieci społecznościowych.